Od 24 maja 2025 r. Klub Abstynentów „Arka” rozpoczyna realizację projektu „Nowe nawyki – lepsze życie”. Projekt finansowany jest budżetu Miasta Jastrzębie- Zdrój w ramach tzw. „małego grantu”.
Pierwsze zajęcia odbędą się 24 maja 2025 r. od godz. 8:00 do 12:00 w siedzibie stowarzyszenia. Kolejne zajęcia zaplanowano na 7 czerwca 2025r, 28 czerwca 2025r. i 12 lipca 2025r.