„Siła i wsparcie w grupie – fundamentem tworzenia nowych nawyków grupowych” to temat warsztatów, które odbyły się w dniach 17-19. 10.2025r. w Brennej.
W czasie bardzo intensywnych zajęć w grupach szukaliśmy odpowiedzi m.in. na takie pytania jak Co daje mi bycie w grupie? Co ja mogę dać grupie ? Jakie mam zasoby, możliwości, talenty, doświadczenie, które może być ważne dla grupy? Co ja mogę, a co inni mogą zrobić w celu wzmocnienia integracji w grupie?
W 12-to godzinnych warsztatach wzięło udział 18 osób ze stowarzyszenia. Zajęcia poprowadziły psychoterapeutki – Małgorzata Skurska i Magdalena Kowhan.
Zadanie współfinansowane z budżetu Miasta Jastrzębie Zdrój